Kalendarz zajęć

Wyczyść filtry »
« Grudzień »
« 10 do 16-12-2018 »
Pn, 10-12-2018 09:00 - 09:50 Body Shape Magda 21 wolnych
10:00 - 10:50 Aktywny Senior Marta B 11 wolnych
17:00 - 17:50 Brazylijskie Pośladki Karolina N 20 wolnych
18:00 - 18:50 Deep Work Karolina N 16 wolnych
19:00 - 19:50 Cross trening Damian 8 wolnych
19:00 - 19:50 Tabata Marta 14 wolnych
20:00 - 20:50 Body Shape Marta 5 wolnych
20:00 - 20:50 Strefa FIRE Mateusz 9 wolnych
21:00 - 22:00 Joga Marzena 4 wolnych
Wt, 11-12-2018 09:00 - 09:50 Tabata Karolina 21 wolnych
10:00 - 10:50 Pilates Karolina 10 wolnych
18:00 - 18:50 Brazylijskie Pośladki Maja 13 wolnych
19:00 - 19:50 Cross Runmageddon Marek 9 wolnych
19:00 - 19:50 Jumping Frog Karolina 1 wolnych
20:00 - 20:50 Cross trening Marek 7 wolnych
20:00 - 20:50 Interwał Basia 13 wolnych
21:00 - 21:50 Pilates Basia 3 wolnych
Śr, 12-12-2018 09:00 - 09:50 Body Shape Mateusz 14 wolnych
10:00 - 10:50 Zdrowy kręgosłup Mateusz 7 wolnych
17:00 - 17:50 Body Shape Marta 15 wolnych
18:00 - 18:50 Tabata Marta 14 wolnych
19:00 - 19:50 Cross trening Damian 10 wolnych
19:00 - 19:50 Pilates Karolina -2 wolnych
20:00 - 20:50 Brazylijskie Pośladki Karolina 0 wolnych
21:00 - 21:50 Zdrowy kręgosłup Karolina 7 wolnych
Cz, 13-12-2018 09:00 - 09:50 Tabata Magda 21 wolnych
10:00 - 10:50 Aktywny Senior Marta B 9 wolnych
18:00 - 18:50 Pilates Maja 11 wolnych
19:00 - 19:50 Body Shape Maja 10 wolnych
19:00 - 19:50 Cross trening Marek 11 wolnych
20:00 - 20:50 Cross trening Marek 6 wolnych
20:00 - 20:50 Tabata Marta 13 wolnych
21:00 - 22:00 Joga Marzena 6 wolnych
Pt, 14-12-2018 09:00 - 09:50 Tabata Mateusz 20 wolnych
18:00 - 18:50 Brazylijskie Pośladki Maja 16 wolnych
19:00 - 19:50 Tabata Mateusz 13 wolnych
20:00 - 20:50 Zdrowy kręgosłup Mateusz 11 wolnych
So, 15-12-2018 09:00 - 09:50 Jumping Frog Karolina 8 wolnych
09:00 - 09:50 Trening obwodowy Mateusz 9 wolnych
10:00 - 10:50 Pilates Karolina 1 wolnych
13:00 - 14:00 Intro Instruktor siłowni 5 wolnych
N, 16-12-2018 10:00 - 10:45 Cross Kids Mateusz
10:00 - 10:50 Cross trening Marek 7 wolnych
11:00 - 11:45 Cross Kids Mateusz
11:00 - 11:50 Cross trening Marek 11 wolnych
13:00 - 14:00 Intro Instruktor siłowni 5 wolnych